Keltoi 1994-2017

Keltové, doba laténská - Encyklopedie KeltůKeltové, doba laténská - Encyklopedie Keltů

Regiontour Brno 13.-16. ledna 2005

Díky našim partnerům, Ústavu archeologické památkové péče Středních Čech, Obci Nižbor, Středočeskému kraji a Václav Horák, jsme se mohli tohoto veletrhu zúčastnit. 23.01.2005
Ve dnech 13. - 16. ledna 2005 se na Výstavišti v Brně uskuteční další ročník veletrhů cestovního ruchu Regiontour a GO 2005. Keltoi v letošním roce bude v samostatném stánku před pavilonem B (venkovní plocha) propagovat svoji činnost a činnost svých partnerů - Informačního centra keltské kultury na zámku Nižbor (Ústavu archeologické památkové péče středních Čech) a obce Nižbor. K této příležitosti byl vydán propagační materiál obsahující termíny akcí na zámku Nižbor v roce 2005.
Netradiční stánek byl postaven venku před pavilonem D, vedle stánku cestovní kanceláře Kudrna. Byla zde postavena napodobenina polozemnice - tyčová konstrukce pokrytá rákosem. Vybavení tvořily kůže, špalky a další drobnosti. Po celou dobu expozice, tzn. od čtvrtka do neděle zde byl Vašek Horák. Návštěvníci si rozebrali dost letáků o naší činnosti.

Související články

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo