Keltoi 1994-2017

Keltové, doba laténská - Encyklopedie KeltůKeltové, doba laténská - Encyklopedie Keltů

Bardův hlas 15.2.2006

Ahoj všem zájemcům o historii, Kelty a Keltoi – Bardův hlas 15. února 2006.
Dnešním dnem vstupuje činnost našeho sdružení do třináctého roku naší činnosti. Proto děkujeme všem, kteří nám během naší minulosti pomohli či pomáhají a těšíme se na další možnou spolupráci. Novinky:
Od 1. ledna 2006 se naše internetové stránky www.keltoi.cz a www.boiohaemum.cz – internetový časopis o historii od pravěku po středověk převedly na redakční systém s širokými možnostmi – textové vyhledávání, knihu návštěv či diskusní fórum, apod. Ještě nás čeká doplnění dat z naší minulosti, pro bohatou činnost, to bude ještě nějaký čas trvat. Máte-li kdokoli zájem o publikování vašich článků, dejte vědět – stránky www.boiohaemum.cz jsou dost široce zaměřeny na otázky o životě Keltů, Germánů, pravěku, Slovanů a dalších období naší historie.

Program v roce 2006
Ten je v tomto čase připravován – naší hlavní činností bude výstavba Osady Keltů v Prášilech na Šumavě, dokončení likvidace naší bývalé Osady v Mladé Boleslavi, výstavbu keltské dílny na železo v Otročiněvsi u Strakonic, výstavbu slovanské svatyně v blízkosti Mšena a další projekty.

Aktuality - Veletrh cestovního ruchu Holiday World 2006 v Praze
Příští týden se Keltoi ve spolupráci s Andreou Jůdlovou, Dr. Mírou Zámiškou a obcí Prášily zúčastní veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Naše účast byla také možná i díky pochopení organizátora akce, Agentury Triumf. Partnerům děkujeme.

S přáním hezkého dne

Václav Horák
Keltoi, občanské sdružení
www.keltoi.cz – aktuální informace o dění – nový vzhled stránek s možností vyhledávání
www.boiohaemum.cz – časopis o historii od pravěku po středověk – nový vzhled stránek s možností vyhledávání

Související články

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo