Keltoi 1994-2017

Keltové, doba laténská - Encyklopedie KeltůKeltové, doba laténská - Encyklopedie Keltů

  • Sylvana
  • Nový projekt archeoparku Sylvana

Nový projekt archeoparku Sylvana

Záměrem občanského sdružení Keltoi, jeho partnerů a odborných pracovníků je vybudovat archeologický prožitkový park - na vhodné ploše cca 2-3 ha postavit rekonstrukce osad z dob neolitu, doby bronzové, Keltů, Germánů a Slovanů. Budou zde postaveny objekty obytné, výrobní, kultovní a opevnění. K parku bude patřit i potřebné zázemí - místo pro shromažování většího množství lidí při organizovaných slavnostech. Celý projekt je rozdělen do etap na tři roky. V těchto osadách se bude nácházet průřez řemesel a života jejich obyvatel, který zde bude zároveň i představován.

Celý tento projekt je ve fázi posledních jednání o přesném umístění; hledáme další partnery, kteří by nám pomohli tento projekt realizovat. Na oplátku nabízíme reklamní plnění dle dohody, podrobnosti.

Děkujeme.

Související články

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo