Keltoi 1994-2017

Keltové, doba laténská - Encyklopedie KeltůKeltové, doba laténská - Encyklopedie Keltů

Jetřichovice | Pozvánka na oheň v Jetřichovicích 30.6.2001

Ahoj, buďte všichni pozdraveni a dovolte mi abych Vás všechny pozval v sobotu 30.června 2001 ve večerních hodinách na posezení u ohně.  Jetřichovice 2001

Posezení u ohně bude započato po skončení pracovní části dne (bude probíhat stavba tábora a jeho příprava na příjezd dětí) - předpoklad je na 19:00. Všichni jste vítáni a pokud budete i chtít pomoci nám postavit tábor, přijeďte v dřívější čas. Vítány jsou každé hudební nástroje, k pití bude Váš věrný kulatý kamarád a případně to co si sami přinesete. Těším se na setkání s Vámi a věřím, že i po mnoha letech jsou pro Vás Jetřichovice tím stále pěkným místem pro Vaše vzpomínky.
Zdraví Vás Vašek Horák a prosím o potvrzení Vaší přítomnosti na tel. 0602/340 991 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Související články

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo