Keltoi 1994-2017

Keltové, doba laténská - Encyklopedie KeltůKeltové, doba laténská - Encyklopedie Keltů

Informační centrum keltské kultury zámek Nižbor se otevírá

V pondělí 21. června 2004 na letní slunovrat se v nově rekonstruovaném zámku Nižbor otevírá pro veřejnost Informační centrum keltské civilizace. 15.06.2004
Uvidíte zde keltské řemeslníky v podání Keltoi a jeho součástí Bójové a Fergunna, uslyšíte skupinu Bran, budete moci ochutnat medovinu a zakousnout se do vypečeného selátka... To vše od 16.00 hodin na nádvoří zámku.
Celý projekt Informačního centra keltské civilizace je součástí velkého projektu Středočeského kraje Keltská Evropa, který vede radní Středočeského kraje Ing. Zbyněk Šorm a realizací jsou pověřeni pracovníci Ústavu archeologické památkové péče Středních Čech pod vedením Dr. Vladimíra Čtveráka.
Zároveň si zde budete moci zakoupit různé tématicky zaměřené dárky, knihy, apod.
Provoz Informačního centra keltské civilizace bude od 22. června 2004 zabezpečen každý den od 9 do 19 hodin. Tato provozní doba platí pro první měsíce provozu, tzn. od dne otevření do odvolání (vše je ve zkušebním provozu). Provoz bude zabezpečovat součást Keltoi - středisko Nižbor a pro tento účel hledáme pomocníky na brigádu. Máte-li zájem, ozvěte se Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podrobnosti o projektu Keltská Evropa najdete na www.celticeurope.cz

Související články

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo