Keltoi 1994-2017

Keltové, doba laténská - Encyklopedie KeltůKeltové, doba laténská - Encyklopedie Keltů

Informační centrum keltské kultury - provoz

Provoz Informačního centra keltské civilizace je od 22. června 2004 zabezpečen každý den (včetně pondělí!) - provozní doba od 1. července je od 9 do 18 hodin. Tato provozní doba platí pro první měsíce provozu, tzn. od dne otevření do odvolání (vše je ve zkušebním provozu). Provoz zajišťuje součást Keltoi - středisko Nižbor a pro tento účel hledáme pomocníky na brigádu. Máte-li zájem, ozvěte se Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
A co zde máte možnost vidět? Především se jedná o multimediální projekce o životě Keltů, na dotykových obrazovkách můžete najít tisíce hesel ze života Keltů, zároveň si zde budete moci zakoupit různé tématicky zaměřené dárky, knihy, apod.

Těšíme se na Vaši návštěvu a pro organizované skupiny návštěvníků je zde jeden telefon - 602 340 991 - prosíme ozvěte se předem, abychom s Vámi mohli počítat - je zde omezený prostor - a rádi bychom se Vám věnovali. Pochopitelně můžete použít i e-mail.
Vstupné je pro dospělé 20,- Kč a pro ostatní návštěvníky 10,- Kč.

Informace o projektu Keltská Evropa.

Související články

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo