Keltoi 1994-2017

Keltové, doba laténská - Encyklopedie KeltůKeltové, doba laténská - Encyklopedie Keltů

Keltské hry - Stíny 2004 - Torques moci 14.-15.6.2004

Víkendová hra mládežnických oddílů

16.05.2004
…Bojorix, mocný král sjednocených bójských kmenů umírá. Napětí mezi kmeny houstne a mlha smrti stoupá nad hrdým hercynským lesem… "začne-li válka, bude zničující, bude trvat věky a nebude v ní vítězů…"
Z proroctví velkého druida Lukomona

Tímto textem je uvedena víkendová hra mládežnických oddílů, kterou organizuje početný tým organizátorů pod vedením Irbise z TOM Tuláci Orlová. Hra se uskuteční ve dnech 14.-16. května 2004 v lesích v okolí základny Duhy v obci Studnice nedaleko Opavy.

Hry se zúčastnilo jedenáct družin, které se snažili zachránit keltské království od jeho zániku. Po celé dva dny děti a mládež běhaly po lese, plnily různé úkoly a hledaly cestu, jak zachránit a čím. Jejich úkoly jim ztěžovali početné bandy lupičů, nájezdy germánských a římských koní a na závěr i déšť. Všichni se snažili a svým úsilím keltské království zachránili a vítězové jako odměnu získali krásný zdobený torques…
A jakou to má spojitost s činností Keltoi? Keltoi zde organizátorům zapůjčil oblečení, kopí, štíty a malinko i pomohl organizovat…
Děkujeme organizátorům za jejich nápad a přejeme jim mnoho dalších tvůrčích počinů.

Zvadlo na akci

Související články

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo