Keltoi 1994-2017

Keltové, doba laténská - Encyklopedie KeltůKeltové, doba laténská - Encyklopedie Keltů

Akce, ukázky řemesel, Keltové, rekonstrukce života Keltů v roce 2011

Odpoledne s Kelty

Odpoledne s KeltyMěstské muzeum Mariánské Lázně zve všechny své příznivce na zábavné sobotní odpoledne 5.3.2011 s historickou tematikou.
Akce se koná v rámci nově otevřené výstavy o keltské kultuře, která před dávnými časy před naším letopočtem obývala část českých zemí.

Pokračovat ve čtení

Svátek keltské kultury BELTINE 2011

Beltine 201130. dubna 2011 od 20:00 hodin až 1. května 2011 do 12:00 hodin v zámeckých zahradách státního zámku Jaroměřice nad Rokytnou.
Svátek Beltine se pořádá pod záštitou člena rady Kraje Vysočina Ing. Tomáše Škaryda, starosty města Jaroměřice nad Rokytnou Ing. Jaroslava Soukupa, MBA, ve spolupráci se správou státního zámku Jaroměřice nad Rokytnou - kastelánem Ing. Radimem Petrem a firmami Plzeňský Prazdroj a.s., Helma s.r.o., Glazura s.r.o., JOHNNY SERVIS s.r.o. Mediální patrtnerství: MF DNES a Country Radio

Pokračovat ve čtení

Související články

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo