Keltoi 1994-2017

Keltové, doba laténská - Encyklopedie KeltůKeltové, doba laténská - Encyklopedie Keltů

SÁGA MORAVSKÝCH PŘEMYSLOVCŮ

Život na Moravě od 11. do počátku 14. století. Výstavu můžete vidět do 15. ledna 2009 v Jihomoravském muzeu ve Znojmě v Minoritském klášteru.


Poslední šance shlédnout velmi úspěšnou putovní výstavu, která měla premiéru před dvěma roky na hradě Špilberku v Brně a kterou od té doby měli možnost vidět milovníci historie v Olomouci, Opavě, Přerově a Vyškově. Poutavou a názornou formou přibližuje životní osudy vedlejší větve vládnoucí dynastie Přemyslovců a život na Moravě od 11. do 13. století. Kromě přehledných grafických tabulí s texty a obrazy návštěvníci uvidí velké plátno s rodokmenem Přemyslovců a desítky autentických předmětů, které se z popisovaného období dochovaly. Ve Znojmě putovní výstava končí. V souvislosti s výstavou si návštěvníci mohou na pokladně muzea zakoupit i rodinnou deskovou hru.
PLG_CONTENT_SHOWTAGS_TITLE

Související články

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo